Wiele osób poszukuje wskazówki, która pozwoli odnaleźć szczęcie, harmonie,Crossroads, Drogowskaz, Wskazówki zadowolenie na skomplikowanej mapie życia. Niestety okazuje się, że większość  poradników rozczarowuje, a sama osoba, która stara się przekazać nam określone treści jest niedoścignionym modelem. Oczywiście chcemy wierzyć, że książka napisana przez doświadczonego trenera, jogina, psychologa itp., odmieni nasz los, niestety między chcieć, a móc jest ogromna przestrzeń, w której najczęściej utykamy. Sekret równowagi i pełnego zdrowia psychofizycznego jest ukryty w głębi nas, dlatego warto skorzystać z pomocy „mentora”, który wskaże nam jak go aktywować.

Chcąc odnaleźć wszystko to czego do tej pory bezskutecznie poszukiwaliśmy należy zajrzeć w głąb siebie, co oczywiście nie jest takie proste skoro latami przekonywaliśmy samych siebie o beznadziejności własnego położenia. Samouzdrowienie, o którym wielu marzy jest osiągalne, wystarczy uwierzyć. Grzegorz Kaźmierczak, autor wyjątkowy pod każdym względem może nam pomóc, oczywiście pod warunkiem, że szczerze tego pragniemy.

„Darem mego serca otwieram przestrzeń miłości i jeśli jesteś gotowy/wa wejść w tą przestrzeń, odnajdujesz w sobie potęgę mocy samouzdrawiania.”

 

Serce, Pole Energii, Energii, RobotPrzybliżając osobę Grzegorza Kaźmierczaka należy wspomnieć, że w imponującym obszarze zainteresowań autora znalazło się m.in.: uzdrawianie, bioenergoterapia, rozwój duchowy, psychosomatyka, symbolika ciała, reinkarnacja, astrologia, numerologia i radiestezja. W zasadzie na temat umiejętności i wyjątkowości Grzegorza Kaźmierczaka można rozprawiać latami, podając przykłady z życia osób, którym zdołał pomóc, ale tu warto odesłać zainteresowanych do źródła: http://prawdaserca.pl/

Pragnąc przekonać się, że Grzegorz Kaźmierczak jest w stanie nam pomóc, na początek warto sięgnąć po książki inne niż te, które czytaliśmy do tej pory. Autor pisze przystępnym językiem, dlatego możemy być pewni, że zrozumiemy przekazywane nam przesłanie. W zasadzie bez względu na to, którą pozycję wybierzemy na początek okażę się, że do tej pory niewłaściwie postrzegaliśmy otaczającą nas rzeczywistość, a właściwie robiliśmy wszystko, by zamazać prawdziwy obraz. Prostota jest bezcenna, i często mniej znaczy więcej.

Nie nastawiajmy się negatywnie nawet jeżeli początkowo trudno będzie namSerce, Ręka, Ręce, Miłość, Symbolu bezkrytyczne chłonąć treści przekazywane w specyficzny sposób. Musimy bowiem pamiętać, że uzdrowiciele, bioenergoterapeuci, przewodnicy duchowi itp., zawsze cechują się „specyficznością’, która nie pozwala im zaginąć w szarym tłumie istnienia.

„(…) …ujrzyjcie tą prostą prawdę, wejdźcie na drogę serca, ta droga sama doprowadzi Was do waszej godności, do spełnienia, poprzez proste słuchanie podpowiedzi w sercu.”

Pośród książek innych, niż te które czytaliśmy do tej pory znajdziemy następujące pozycje:

Jezus zwany Chrystusem          Prawda serca     Boska seksualność czyli sztuka kochania sercem

Królestwo Serca czyli jak rozmawiać z Bogiem        Potęga serca      Ptaki. Prawdziwi mistrzowie Ziemi

Zwierzęta. Prawdziwi przewodnicy człowieka

Więcej informacji:

http://prawdaserca.pl/

https://www.youtube.com/channel/UCM2jUcy36KPH8bJzm2rZKLA

https://www.youtube.com/watch?v=Z9ohQ00L4vs

https://www.youtube.com/watch?v=fRDSDv2OTDA

https://www.youtube.com/watch?v=uR0BEBxsvjs

https://www.facebook.com/search/results.php?q=Grzegorz+Ka%C5%BAmierczak&init=public

https://www.facebook.com/potegaserca/