Promocja książek Wydawnictwa Psychoskok, która właśnie pojawiła się w księgarni internetowej Ateneum (1-15.02), umożliwia nabycie kilku znakomitych książek w niebywale atrakcyjnych cenach.

Tylko teraz 5% dodatkowego rabatu od cen detalicznych netto na wybrane pozycje w sklepie internetowym Ateneum.

 

Promocja obejmuje takie pozycje jak:

 „Kandydat na prezydenta” autorstwa Janusza Płońskiego – znakomity zbiór wspomnień autora z istotnych wydarzeń jego życia, które wpłynęły na światopogląd polityczno-społeczny.

„Droga Tadeusza Mazowieckiego” Tomasza Mielcarka -bardzo dobrze udokumentowana biografia polityczna ostatniego premiera PRL-u i zarazem pierwszego premiera III Rzeczypospolitej.

„Przystępna gramatyka angielska z ćwiczeniami” Ryszarda Purskiego– książka prezentuje podstawowe zasady gramatyki angielskiej oraz zwraca szczególną uwagę na właściwe stosowanie nieosobowych form czasowników.

„Nasza Ameryka. Najlepsze miasta do osiedlenia. Przepis na milionera” Richarda Lupę– to pozycja, dzięki której zrozumiemy dlaczego Ameryka jest supermocarstwem i co oferuje światu. Posiądziemy także informacje, które pomogą nam dokonać najlepszego wyboru i może ziści się nasz „American dream.

 

Wszystkie książki w promocyjnych cenach dostępne są księgarni Ateneum